Bejelentkezés

Elfelejtett jelszó?
Túl az első mérkőzésen! PDF Nyomtatás E-mail

2011.01.24

A Magyar Válogatott túl van az első világbajnoki mérkőzésen, amit Kanadával játszott. Az időjárási körülmények megnehezítették a játékot mind a két csapat számára, mivel hózáporban játszottuk le az egész mérkőzést. Csapatunk az első néhány percben egy durva védelmi hibából büntetőt kaptott, melyet Botlik Tibor kapusunk, aki a mérkőzés legjobb játékosa is lett sikeresen hárított. Az első félidőben a bírók hibájából több les gólt is kaptunk ami nagyon demoralizálta a csapatot így az első félidőben 9:0 vezetést szerzett a kanadai válogatott. A második félidőben sokkal jobban összeált válogatottunk és nagyon szoros félidőt sikerült játszani. A második félidő elején Daniel Malmström értékesítette szabad ütését és ezzel megszerezte világbajnoki első gólját. Később két büntetőt is sikerült lőnük az egyiket Daniel Malmström érvényesítette a másikat Kordisz András. Ennek ellenére a kandai csapat is lőtt 5 gólt a félidőben így Kanada - Magyarország 14:3 lett a végeredmény. A mérkőzés játékosa Botlik Tibor lett.